100-й пацієнт реабілітаційно-діагностичного центру

100- ий пацієнт реабілітаційно-діагностичного центру «Здоровий рух»!

Багато з пацієнтів реабілітаційно-лікувального центру «Здоровий рух» перед тим, як потрапити до нас витратили багато років на безуспішну боротьбу із захворюваннями опорно-рухового апарату шляхом медикаментозного лікування або пропонованими методами ортодоксальної медицини.

Хвороба - негативна енергія, основною зброєю якої є на фізичному рівні - біль, на енергетичному - лінь, а на психологічному - страх. Подолати страх, подолати біль і змотивувати себе на справжнє виздоровлення - доля небагатьох, але ті, хто прийняв для себе тверде рішення стати здоровим, перестати бути тягарем для своїх близьких і прийняв всю відповідальність за своє здоров'я тільки на себе - роблять неможливе, стають на ноги, починають ходити, руйнують приречені медичні діагнози, уникають оперативних втручань, дивують і своїх близьких, і себе.

Саме для таких людей і працює реабілітаційно лікувальний центр «Здоровий рух». Тут Вам завжди готові надати знання, досвід і технічні можливості для повного одужання. І хоча відкрито наш центр порівняно недавно, долі людей, які вдалося кардинально змінити на краще, в нашому послужному списку вже предостатньо.

Адже кожна здорова людина-це перемога, перемога хворого над болем, страхом і власною лінню, і ні з чим незрівняне відчуття допомоги людям у фахівців центру «Здоровий рух», і це стосується не тільки поліпшення якості життя пацієнтів, але і величезної кількості їх родичів і близьких.

Ми твердо переконані, що 100- ий здоровий пацієнт-це не межа, і успішне позбавлення від болю цілком доступно кожному, хто потребує.

Міняйте свої життєві пріоритети, стереотипи і звертайтеся до нас в реабілітаційно-діагностичний центр «Здоровий рух»!