Горезвісна боротьба з целюлітом!

Відтепер в нашому реабілітаційно-діагностичному центрі «Здоровий рух» горезвісна боротьба з целюлітом знайшла результативну форму у вигляді над ефективної нової методики масажу.

При лікуванні целюліту на сьогоднішній день пропонується багато ефективних методик, до однієї з яких можна сміливо віднести антицелюлітний масаж.

При цьому пропонована в реабілітаційному центрі «Здоровий рух» нова оригінальна методика масажу, випробувана на практиці і фізіологічно обгрунтована, так як ефективність його впливу гарантована поступовим переходом масажних маніпуляцій від поверхневих прийомів до більш глибоких.

Представлений масаж орієнтований на підшкірно-жировий шар клітковини, для чого, при даній методиці, використовуються унікальні прийоми, що дозволяють регулювати глибину масажу, що відчутно знижує енерговитрати масажиста і помітно зменшує час, що витрачається на процедуру.

Антицелюлітний масаж виконується виключно локально, тобто в тих зонах, в яких яскраво виражені неприємні косметичні дефекти. Якщо ж целюлітом вражені кілька зон: живіт, стегна, сідниці, рідше руки або спина, то масаж здійснюється з чергуванням цих ділянок.

Важливо при масажі максимально поліпшити кровообіг, і саме в масажованих зонах, тому що головним в результативному лікуванні целюліту є відновлення мікроциркуляції.

Пропонована методика унікального антицелюлітного масажу передбачає при необхідності чергування масажу з процедурами лімфодренажа. Цей прийом дозволить підвищити результативність лікування і буде сприяти зменшенню травматизму, характерного для звичайного атніцеллюлітного масажу. Лімфодренуючі масажні процедури призводять до ще більшого посилення мікроциркуляції крові в проблемних ділянках, що сприяє адекватному відтоку лімфи від периферії до центру.

Запропонована реабілітаційним центром «Здоровий рух» інноваційна методика антицелюлітного масажу гарантує:

  • досить швидкий результат;
  • безсумнівну ефективність;
  • відсутність характерних для звичайного масажу недоліків;
  • зменшення травматизму, в порівнянні з використанням мануальних методик лікування целюліту.

А все результативне - значить гідне уваги!