Зима - період підвищеного травматизму

Активний відпочинок рік від року стає все більш популярним, і зимовий період - не виняток. Хтось любить виїжджати в зимовий період в ті країни, де тепліше, а хтось насолоджується взимку, морозами і снігом щосили (тривалі прогулянки, катання на санках з дітьми, черговий виїзд на гірськолижний спуск, катання на ковзанах та ін.)

У будь-якому випадку, активні заняття чим би то не було взимку, піддають нас підвищеного ризику отримання травм. І ми не говоримо зараз про складні переломи, струси або найсильніших ударах, які потребують оперативного втручання. Враження від активного зимового відпочинку цілком можуть бути зіпсовані легким ударом, розтягуванням, зміщенням.

Адже стаємо ми на лижі або ковзани не так вже й часто, переважно, раз або кілька разів за зиму. Переважна частина з нас - люди, що ведуть розмірений, сидячий спосіб життя і виїжджають на такого роду активні заходи не так вже й часто.

Тому любителі активного відпочинку отримують в зимовий період безліч не тільки істотних травм, але і непомітних дрібних розтягувань і ударів, що супроводжуються больовими відчуттями. По приїзду додому ниючий тупий біль не проходить, рухи все такі ж скуті, і думка про те, щоб звернутися за професійною допомогою, здається не такою вже й непотрібної, як на початку.

Прийти на огляд, проконсультуватися і отримати повну інформацію про травму і способах подальшого усунення її наслідків можна в лікувально-реабілітаційному центрі «Здоровий рух». Фахівці нашої клініки проведуть грамотну діагностику, адже, те, що спочатку Вам здавалося несуттєвим розтягуванням, може мати незворотні наслідки, проконсультують і при необхідності розроблять відповідний курс лікування або поетапної реабілітації для відновлення нормальної активності.

Навіть, якщо травма незначна і вимагає лише часу і використання знеболювального гелю, зверніться в центр «Здоровий рух» і Ви будете спокійні за стан вашого хребта, суглобів, м'язів та ін.

Ми бажаємо Вам відмінного зимового відпочинку, позитивних емоцій та яскравих спогадів, але якщо неприємність все-таки відбудеться, в реабілітаційному центрі «Здоровий рух» посприяють якнайшвидшому і дієвому відновленню і позбавленню від болю.