Артрозоартрит :: Здоровий рух

Артрозоартрит

Артрозоартрити - що це?


         Дуже часто терміни артроз і артрит плутають, або називають артрозо-артритом. Але це принципово різні захворювання. Якщо артрит- це запальне захворювання суглобів, при якому запальний процес впливає на інші органи і системи в організмі. То артроз являє собою дегенеративні зміни в суглобах, які проявляються у віці старше 45-50 років через природну закономірність зносу хряща, суглоба, суглобових тканин і ін.

Симптоми артроза і артрита- в чому різниця?


Артрит вражає переважно хрящову тканину, яка із віком втрачає функціональність. Такі зміни в хрящі можуть провокувати:
• появу болю,
• обмеження рухливості,
• занепад м'язової сили,
• набряклість,
• локальне підвищення температури навколо хворого суглоба,
• збільшення лімфовузлів та ін.


Адже при артриті може відбуватися поразка не тільки суглобів, а й м'язів, сухожиль, зв'язок, хрящів, а іноді і внутрішніх органів.


        На ранній стадії ж артрозу симптоми можуть не проявлятися зовсім, адже відсутній процес запалення, тому симптоматика може не проявлятися протягом тривалого часу.
        Після появи перших больових симптомів стан суглоба погіршується протягом тривалого часу. Основною ознакою артрозу є біль, як правило, ізольована, але без набряклості, яка більше властива запальним явищам.

 

 

  Ефективне лікування артритів і артрозів за методом кінезітерапії в реабілітаційному центрі «Здоровий рух»
        Якщо не здійснювати належного лікування, то артрит повільно і поступово переходить в артроз і суглоб починає неухильно деформуватися.
        Порушення кровоносне і лімфообігу в м'язах викликає недоотримання суглобом необхідних мікроелементів і прискорює зношування хрящової тканини з послідовним обмеженням рухливості і зниженням рухової активності.
        Зупинити розвиток захворювання може зміна способу життя і постійне дотримання догляду за хворим суглобом за методом кінезотерапії.
        Виходячи зі ступеня ураження суглоба і місця його локалізації, лікар нашого центру «Здоровий рух» становить лікувальний цикл вправ з використанням багатофункціональних тренажерів. Поступове і правильне збільшення навантаження і діапазону вправ, а також Декомпресійний вплив на суглоб при виконанні даних вправ, знімає основне навантаження з суглоба і запобігає тертя внутрішньосуглобових компонентів.
        Чітке виконання всіх лікарських рекомендацій допомагає досягти потрібного лікувального ефекту. Після повного освоєння персональної програми вправ з фахівцем, в подальшому необхідно підтримувати досягнутий результат самостійно, в цьому теж зможуть допомогти працівники нашого центру «Здоровий рух».
Кінцевий результат лікування повинен виражатися в повному зникненні больового синдрому, а також відновленні рухової функції суглоба без використання будь-яких медикаментів, блокад і оперативних втручань.