Чому обирають нас :: Здоровий рух

Лікувально-реабілітаційний центр «Здоровий рух» - чому обирають нас?

Чому обирають нас

Ви молоді рівно настільки, наскільки рухливий Ваш хребет

 

Хребетний стовп являє собою систему складних взаємозалежностей з усім тілом. Ці тонкі взаємозв'язки потребують суворого і послідовного виконання правил. Порушення хоча б одного з правил призводить до розвитку хронічних захворювань, що вимагають тривалого, а головне, правильного лікування. Саме за таким правильним лікуванням і звертаються до нас в реабілітаційно-діагностичний центр «Здоровий рух»
1) Тільки продумані і доцільні методики лікування захворювань хребта і суглобів запропоновані в нашому центрі «Здоровий рух».
Адже без фармакологічних препаратів і операційного втручання позбутися найскладніших захворювань хребта цілком реально. Використовувана в нашій клініці методика лікування рухом - кінезотерапія, являє собою чітко алгоритмізовану систему послідовного позбавлення людини від хронічних захворювань.
Пацієнти, перш ніж звертатися до нашого центру, втрачають іноді довгі роки на медикаментозне або операційне рішення важких захворювань, усуваючи з їх допомогою лише больову симптоматику і «заганяючи» таким чином хворобу глибоко всередину, посилюючи наслідки.
Після проходження лікувального курсу в нашій клініці гарантовано:
• поліпшується рухливість суглобів, еластичність м'язів, сухожиль і зв'язок;
• відбувається швидке позбавлення від больового синдрому;
• стимулюються глибокі м'язи;
• поновлюється живлення уражених тканин;
• відновлюється рухливість хребта;
• збільшуються рухові можливості хребта та суглобів і працездатність організму в цілому.
2) Наші фахівці з урахуванням рівня фізичних і індивідуальних особливостей кожного пацієнта допомагають розкривати і відновлювати внутрішні можливості організму з усвідомленим ставленням до свого здоров'я.
Завдяки персональній програмі фізичних занять для кожного клієнта і постійного контролю інструкторів за правильністю виконання вправ відповідно до методики, максимально опрацьовуються всі групи м'язів, необхідних для одужання.
3) Лікувально-реабілітаційний центр «Здоровий рух» володіє всім необхідним біомеханічним лікувально-реабілітаційним обладнанням, відповідним до стандартів безпеки.
4) Надаються додаткові послуги діагностування супутніх захворювань хребта хвороб. Проводиться УЗД всіх органів і систем (косно-суглобової системи, судин, внутрішніх органів) ЕХО-КГ. Також у нас в центі можна скористатися послугами комплексного масажу (лікувальний, корегуючий, лімфодренажний, СПА)
Результатом лікування в реабілітаційно-діагностичному центі «Здоровий рух» є:
• повне відновлення працездатності організму;
• позбавлення від страху перед болем і своїм тілом;
• грамотна подальша профілактична робота для запобігання можливого рецидиву хвороби.
Хвороба - це негативна енергія, основною зброєю якої є на фізичному рівні - біль, на енергетичному - лінь, а на психологічному - страх.
Здоров'я ж являє собою енергію зі знаком плюс. Якщо людина здатна мотивувати себе на правдиве істинне одужання, то знання, досвід і технічні параметри у нас в центі «Здоровий рух» йому гарантовано забезпечать.