Ціни :: Здоровий рух

Ціни

Ціни на ефективне та якісне лікування кінезітерапією в реабілітаційному центрі «Здоровий рух».

Свободу руху необхідно цінувати. Правда, розуміти глибокий сенс сказаного, починаєш тільки тоді, коли цю свободу втрачаєш.

Якщо Ви давно і безуспішно намагаєтеся позбутися від проблем з опорно-руховим апаратом або суглобами, зверніть увагу на центр кінезіотерапії «Здоровий рух».

Послідовний аналіз ефективності лікування в нашій клініці свідчить про те, що:

• майже 80% відвідувачів нашого реабілітаційного центру відчули повне

звільнення від болю в спині відразу ж після закінчення першого циклу індивідуальних занять;

• більше 90% запевняють, що зуміли досягти тих омріяних результатів,

яких домагалися не один рік застосування методів ортодоксальної медицини;

• 85% загального числа відвідуваних прийшли в нашу клініку за рекомендацією

близьких / знайомих, які проходили лікувально-відновлювальний курс або на даний час продовжують займатися за індивідуально розробленою програмою в центрі "Здоровий рух».

Ці дані свідчать лише про одне- такий метод в лікуванні хвороб хребта / суглобів по-справжньому дієвий, і персональний підхід при цьому відіграє не останню роль. Адже акцент зроблений саме на те, що лікування за принципом «конвеєра» в центрі «Здоровий рух» абсолютно неприйнятно. Головним для нас було і залишається - зцілення пацієнта.

В лікувально-реабілітаційному центрі «Здоровий рух» ми прагнемо надавати допомогу ВСІМ, хто за нею звертається. Обов'язкове посильне сприяння у відновленні здоров'я пацієнтів, зміцнення впевненості у власних силах, позбавлення від щоденної лікарської залежності- стають для фахівців нашої клініки справою честі.

 

Формування ціни, знижки, акції.

На відміну від недобросовісних клінік, ми не заробляємо гроші на чужому горі. Ми прагнемо допомогти, і ціна для тих хто потребує цієї допомоги не повинна ставати на заваді.

Саме тому в нашому центрі розроблена гнучка система знижок, особливо для найбільш незахищених соціальних груп - дітей, пенсіонерів, ветеранів, та ін. До того ж, якщо пацієнт прийняв рішення про проходження 2 або 3 циклу занять по реабілітації передбачено значне зниження ціни на послуги проведення занять по відновленню здоров'я.

Центр «Здоровий рух» часто проводить спеціальні акції, винагородою в яких є суттєва знижка на проходження курсу реабілітації / лікування або безкоштовна консультація і огляд лікаря-кінезітерапевта.

Переважно, пацієнти і самі розуміють, що вартість наших послуг з лікування, діагностування та консультування цілком доступна в наш час кожному і підтверджена:

• 100% позитивним результатом в лікуванні захворювань;

• високою кваліфікацією фахівців, що володіють тривалої практикою і пройшли стажування в провідних зарубіжних медичних центрах, що спеціалізуються на лікуванні захворювань хребта і суглобів;

За якісну і ефективну послугу люди готові платити відповідне, адже замість ви отримуєте впевненість у власних силах і звільнення від страху перед болем.