Дефіцит фізичної активності у дітей :: Здоровий рух

Дефіцит фізичної активності у дітей

Діагностування дефіциту активності у дітей
«Брак фізичної активності» діагностується вкрай рідко, але це зовсім не означає, що дане захворювання не поширене. Якщо такий діагноз був поставлений Вашій дитині, не потрібно блискавично обдзвонювати всі спортивні секції і активно перевантажувати підростаючий організм серйозними фізичними навантаженнями.
Адже при дефіциті активності у дітей саме грамотне і поступове введення фізичних навантажень, дозволяє привчити м'язи тіла до нормальної роботи і як результат, позбавити від діагнозу недостатньої фізичної активності.
Лікувально-реабілітаційний центр «Здоровий рух», завдяки чітко розробленим програмам тренувань, сприяє активізації регенеративних систем різних органів, надають можливість здоровому життю без болю, зайвої ваги, медичних препаратів, страху і невпевненості в собі.
Чим небезпечний дефіцит фізичної активності для дітей?
Фізична активність сучасної дитини, часто зводитися до прогулянки від будинку до школи і назад, а небажання і відсутність можливості займатися спортом, тільки ускладнює ситуацію, що склалася. Саме через це м'язи з часом починають атрофуватися, проявляється синдром хронічної втоми, частіше серцебиття, що неодмінно позначається на роботі всього організму.
Особливо небезпечним для здоров'я така ситуація , що розцінюється організмом дитини як величезний стрес і непосильний тягар для всіх систем і органів.
Така стресова реакція сприймається батьками як своєрідний сигнал на заборону щодо будь-якої фізичної активності, що в свою чергу призводить до розвитку нових захворювань (серця, опорно-рухової системи, судин та ін.)

ЛІКУВАННЯ ДЕФІЦИТУ ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ «ЗДОРОВИЙ РУХ»
Замінити дитині чим-небудь фізичну активність, рух, біг і прогулянки у дворі неможливо. Якщо протягом багатьох років фізична активність вашої дитини була досить низькою, то вирішувати проблему слід за допомогою розробленних вправ для кон кретної вікової норми з поступовим збільшенням навантаження. Рекомендовано такі фізичні комплекси вводити в щоденний режим дня під наглядом досвідчених фахівців, здатних оцінити і стежити за станом дитини в кожен певний момент часу, щоб в потрібний час зупинити вправу.
Для грамотного визначення існуючої проблеми і ефективного її усунення звертайтеся до експертів клініки «Здоровий рух» і тоді занепокоєнь з приводу здоров'я Вашої дитини стане набагато менше.