Дитяча програма :: Здоровий рух

Принцип статико-динамічного навантаження при розробці дитячих програм методу лікування кінезітерапією

Дитяча програма

На будь-яке нездужання, чи то захворювання, чи стрес, організм реагує цілісно, ​​з підключенням всіх наявних можливостей регулювання і компенсації.

У дитячому віці такий взаємозв'язок між тілом і психікою ще тісніший, вони нерозривні один від одного.
Тому найменше порушення емоційно-психічного розвитку в дитячому віці обов'язково зачіпає рухову сферу.
Професіонали реабілітаційного центру «Здоровий рух» результативно використовують методику кінезотерапії для повноцінної та якісної корекційної роботи з дітьми. Індивідуально розроблений комплекс фізичних вправ дозволяє симетрично розвивати м'язи малюка, знімає м'язеву втому при тривалому вимушеному положенні тіла і ліквідує м'язовий дисбаланс.

Саме продумане і правильне фізичне навантаження надає дитині можливість:
• нормалізувати м'язевий тонус;
• поліпшити самоконтроль над рухами;
• розвинути сенсомоторну координацію;
• стабілізувати функцію рівноваги;
Заняття в нашому центрі проходять в спеціально обладнаному тренажерами приміщенні, тривалість заняття, в середньому, близько години. До того ж, на кожному етапі лікування фахівці дають батькам рекомендації, що дозволяють організувати належну роботу з дитиною відповідно до програми в домашніх умовах. Форма, в якій проводиться заняття, залежить від віку і стану дитини, а також від рівня його розвитку.
Дитяча програма реабілітаційно-діагностичного центру «Здоровий рух» включає наступні напрямки корекційної роботи з дітьми:
• Сколіоз. Завдяки дієвим методикам лікування сколіозу від фахівців клініки «Здоровий рух», а також коректно підібраному, з урахуванням вікових та персональних особливостей організму, комплексу фізичних навантажень, досягається поступове позбавлення від м'язового спазму, який, власне, і блокує хребет в неправильному положенні, дієво зміцнюються певні групи м'язів, які допомагають тримати поставу.

• Плоскостопість і викривлення стопи - це, спочатку, проблеми м'язово-зв'язкової дисфункції, які і покликана вирішувати кінезотерапія. Після ретельного консультування з лікарем-ортопедом, професійної діагностики стану суглобів, положення і форми стопи, в нашому центрі Вам буде запропонована індивідуальна лікувально-відновлювальна програма вправ, спрямована на розвантаження затиснутих і перевантажених м'язових зон, зміцнення ослаблених м'язів і поступове відновлення еластичності тканин. Методика кінезітерапії засвідчила на практиці свою ефективність при лікуванні плоскостопості навіть 2 і 3 ступеня.
• Дефіцит фізичної активності у дітей (ДФА) рідкісний, але від цього не менш поширений діагноз, оскільки для його правильного визначення потрібен лікар. Дефіцит активності у дітей зустрічається часто і стає причиною виникнення згодом синдрому хронічної втоми, розвитку захворювань серцево-судинної системи: інфарктів, інсультів та ін. При низькій фізичній активності дитини вирішувати дану проблему потрібно поетапно, шляхом щоденного поступового збільшення навантаження до вікової норми, але при обов'язковому постійному контролі фахівця, що володіє належним досвідом і спеціальними знаннями.
Вирішити названі проблеми зі здоров'ям Вашої дитини допоможуть фахівці лікувально-реабілітаційного центру «Здоровий рух», при цьому важливо, що процес відновлення проводиться без медичних препаратів, болю, операцій і небажаних наслідків для здоров'я дитини.