Гарантія кращого лікування :: Здоровий рух

Методика кінезітерапії є, мабуть, єдиною з відомих методів боротьби з хворобами хребта і суглобів, яка гарантує 100% позитивний результат одужання

Гарантія кращого лікування

Якщо Ви рішуче налаштовані почати життя без болю і страху, якщо не хочете бути тягарем для своїх близьких і приймаєте всю відповідальність за своє здоров'я тільки на себе, тоді при зверненні в реабілітаційно-діагностичний центр "Здоровий рух" і при усвідомленому ставленні до свого здоров'я, активний спосіб життя Вам гарантований.

Головне при лікуванні рухом чітке дотримання порад і вказівок професіоналів центру по правильному виконанню певних індивідуальних для кожного пацієнта лікувально-відновлювальних програмою вправ, поступове позбавлення від внутрішніх страхів і сумнівів.

І це не просто голосна заява.

Поступовий аналіз результативності нашої клініки "Здоровий рух" підтверджує, що близько 80%, які займаються в нашому реабілітаційному центрі відвідувачів відчули відсутність болю в спині по завершенню першого циклу занять, близько 93% стверджують, що досягли бажаних результатів до яких прагнули не один рік, використовуючи методи ортодоксальної медицини.
І найголовніше, 85% від загальної кількості відвідуваних нас людей прийшли за рекомендацією близьких або ж родичів, що проходили або на даний момент продовжують займатися за індивідуальною лікувально-відновлювальною програмою в центрі "Здоровий рух".

Фахівці нашого центру дають гарантії щодо відновлення здоров'я, але за умови обов'язкового ретельного виконання всіх рекомендацій лікарів центру та інструкторів.
Натомість Ви відчуєте, як росте впевненість у своїх силах, як відступає страх перед болем, як поступово повертається призабута висока якість життя без будь-якої залежності від ліків і блокад.

Цінуйте свободу руху.
Ніхто Вас в житті так не підтримає, як власний хребет.