Геморой :: Здоровий рух

ГеморойГеморой, як одне з найбільш неприємних захворювань: симптоми і причини виникнення.

Люди, які страждають гемороєм, воліють мовчати про свою проблему. Проте, це захворювання не тільки неприємне, але ще і дуже небезпечне своїми наслідками при неправильному або несвоєчасному лікуванні.

Геморой- це хвороба  з застоєм крові (іншими словами, тромбоз) і з високою ймовірністю подальшого запалення внутрішніх гемороїдальних вен, розташованих навколо прямої кишки.

Геморой віднесений до вікових хвороб, однак його розвиток відбувається поступово. Симптоматика спочатку захворювання слабко виражена і проявляється в незначному свербінні, а також палінні в області заднього проходу, неповному спорожненні при дефекації, можуть з'явитися запори і больові відчуття в паху, особливо відчутні після прийому гострої їжі, алкоголю або після фізичної активності.
На наступних стадіях геморой може виражатися гемороїдальними болями, кровотечею, а на крайній стадії розвитку захворювання-випаданням гемороїдальних вузлів.

 


Поява геморою може бути спровокована різними факторами:
• поганою спадковістю;
• малорухливим життєвим укладом і відсутністю належної фізичної активності;
• наявністю надмірної ваги, вагітністю;
• порушенням обміну речовин, запорами;
• вживанням алкоголю, шкідливої ​​їжі та ін.

 


Кінезотерапія, як одна з дієвих способів звільнитися від геморою.


Якщо затягнути з лікуванням геморою, то можна отримати серйозні ускладнення, що виражаються запаленням оточуючих тканин (анемії, тромбозу, некрозу та ін.)
Традиційний шлях до позбавлення від геморою може проходити від фітотерапії до прийому Антигемороїдальних медичних препаратів при легших стадіях захворювання до хірургічного усунення гемороїдальних вузлів при запущених стадіях, що також не рятує від захворювання, а скоріше лише усуває вкрай неприємну симптоматику хвороби.
Одним з новітніх підходів в лікуванні і профілактиці геморою, порівняно недавно, визнана кінезотерапія. Правда, лікування спеціально розробленими фізичними вправами, що активізують відтік крові в прямій кишці, до тих пір залишається до кінця не зрозумілим.
А фактично, це один з найпростіших і по-справжньому дієвих методів усунення геморою, але вимагають організованості, бажання і наполегливості від самого хворого.

До того ж, секрет корекції і позбавлення від геморою за допомогою виконання фізичних вправ, безпосередньо пов'язаний з правильним діафрагмовим диханням, знижує внутрішньочерепний тиск.
Фахівці оздоровчого центру «Здоровий рух» допоможуть Вам ретельно опрацювати глибокі м'язи малого тазу, а також опанувати правильним диханням, що дозволить активізувати і відновити нормальний кровотік в області тазу і уникнути такої неприємної проблеми як геморой.