Гонартроз (артроз коліного суглобу) :: Здоровий рух

Гонартроз (артроз коліного суглобу)

Артроз колінного суглоба (гонартроз) - визначення, симптоматика, методи лікування

         Найбільш частою скаргою пацієнтів, у яких був діагностований гонартроз є постійний і ріжучий біль в коліні, відчуття печіння, набряклість навколо колінного суглоба і як наслідок порушення рухливості самого суглоба.

 На превеликий жаль, стандартне лікування гоноартроза сучасними методами зводиться лише до:
        • терапевтичному - із застосуванням удосконалення новинок фармацевтичного ринку і з величезною  кількістю протипоказань та побічних дій;
        • хірургічного, іншими словами, артроскопії та подальшої ймовірної оперативної заміни колінного суглоба - ендопротезування;


Як в першому, так і в другому випадку лікування впливає не на саму причину хвороби, а на її наслідки.


         Хворі продовжують відчувати біль і масу незручностей через скутості в коліні, обмежуючи себе в русі. Навіть після перенесеного ендопротезування таке бажане полегшення проходить далеко не відразу і не до всіх, адже більше 70% хворих, що перенесли ендопротезування, потребують повторного оперування.
         Важливо відзначити також, больові відчуття в колінному суглобі можуть бути викликані захворюванням зовсім іншого роду, наприклад остеохондрозом або коксатрозами (захворюванням тазостегнового суглоба). І тому, позитивні зміни в традиційному лікуванні неправильно діагностованого артрозу колінних суглобів можуть не наступати, навіть незважаючи на проведене хірургічне втручання.

Зовсім інший принцип лікування при діагнозі гонартроз пропонує Центр «Здоровий рух»

         Метод кінезотерапії розглядає запалення самого суглоба і навколосуглобових тканин, як слідчу фізіологічну реакцію на порушення кровообігу в області суглоба.
         Позбутися від больових опущень і супроводжуючого запальні суглобові реакції набряку, а також усунути обмеження рухливості можна шляхом відновлення мікроциркуляції в суглобі, іншими словами, усунувши застій в м'яких навколосуглобових тканинах, зв'язках, м'язах, сухожиллях. Використовуються лише спеціальні вправи, розроблені цілеспрямовано на стимулювання глибоких суглобових м'язів, яким традиційна медицина належної уваги не приділяє.


         Регулярно виконуючи призначені фахівцями нашого центру індивідуальні лікувальні цикли вправ на спеціальних тренажерах, що дозволяють розподілити навантаження на суглоби, можна з часом:
        • поліпшити харчування суглобів,
        • відновити хрящову тканину,
        • зупинити розвиток захворювання.
Так, процес одужання нешвидкий і вимагає не тільки часу, а й самоорганізації, проте підвищуючи тонус м'язів, Ви цілеспрямовано просуваєтеся до відновлення харчування суглобів і допомагаєте організму самому відновитися.
        Звичайно ж, якщо гоноартроз на запущеній стадії, то операції, можливо, уникнути не вдасться, але і тут кінезотерапія здатна допомогти і саме в підготовці суглоба до ендопротезування, скорочуючи тим самим післяопераційні рядки реабілітації прооперованого колінного суглоба.
Якщо Ви насправді потребуєте якнайшвидшої і насправді дієвої реабілітації, звертайтеся в оздоровчий центр "Здоровий рух", позбудьтеся болю.