Кінезотерапія :: Здоровий рух

Кінезотерапія

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ
Кінезотерапія- дієва методика лікування .
Метод кінезотерапії (kinesis - рух, therapia - лікування) слід сприймати, як чітке послідовне позбавлення людини від хронічних хвороб за допомогою індивідуально розроблених лікувальних вправ ,обов'язковим урахуванням стану кожного пацієнта без всяких медикаментозних інвазій або операційних втручань.
Таке лікування грунтується головним чином на мобілізації внутрішніх можливостей людського організму через регулярні і грамотні фізичні навантаження певних м'язів, активізують кровотік і нормалізують функціонування всіх органів і систем, починаючи від хребта, суглобів, кровоносних судин, закінчуючи гормональною та нервовою системою.

При правильному лікуванні з використанням методів кінезотерапії:
• нормалізуються моторні розлади в області хребта і кінцівках;
• відновлюється працездатність організму;
• відбувається повне позбавлення від непотрібного страху перед болем і своїм тілом.
Як організовується лікування методом кінезотерапії в лікувально- реабілітаційному центрі «Здоровий рух»
Для кожного з пацієнтів нашого центру розробляється індивідуальна програма, що включає спеціальні вправи для поліпшення рухливості і амплітуди в суглобах, еластичності зв'язок і сухожиль, м'язового тонусу.
За допомогою активізації глибоких м'язів:
• відбувається відновлення живлення уражених тканин,
• збільшується рухова можливість,
• зростає рухливість зв'язок і суглобів,
• усувається больовий синдром.
Саме правильні і послідовні фізичні навантаження, що враховують персональні особливості, а також рівень фізичних можливостей і ступінь захворювання у пацієнта, можуть привести до позитивного прогресу в лікуванні захворювання і позитивній динаміці.
Спочатку фахівці центру «Здоровий рух» розробляють для пацієнтів полегшені варіанти вправ, щоб від мінімальних навантажень поступово перейти до більш складних програм. Після завершення одного або ж кількох циклів занять хворим пропонуються тренувальні програми для підтримки досягнутого позитивного стану і запобігання можливої ​​ремісії при важких захворюваннях.
Важливий акцент в лікуванні кінезотерапією робиться на постановку правильного дихання під час виконання вправ або ж регулярного здійснення дихальної гімнастики. Адже правильне дихання і лікування рухом нероздільні, на будь-якому з етапів реабілітаційних програм грамотне дихання надає відчутний лікувальний ефект.
Практичний досвід доводить, що пацієнти, які звернулися свого часу в лікувальний центр «Здоровий рух»:
• позбавляються від недуг, з якими прийшли до нас в клініку,
• стають здоровішими, міцнішими,
• з легкістю справляються з навантаженнями, що сприймалися до знайомства з нашим центром ,
• успішно повертаються до повноцінного і абсолютно насиченого активного способу життя здорової людини.