Лікувальна фізкультура :: Здоровий рух

Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура, як метод зміцнення організму і лікування серйозних захворювань.

Метод лікувальної фізкультури використовується в реабілітаційному центрі «Здоровий рух» в залежності від індивідуальних показників або, як самостійний спосіб відновлення або в поєднанні з тренажерами, але в будь-якому випадку, після ретельного діагностування з урахуванням готовності пацієнта до фізичних навантажень і відповідно до виявлених захворювань.

Адже лікувальна фізкультура (ЛФК) позиціонується, як комплексна методика з використанням фізичних вправ, методично і грамотно розроблена, а також спеціально підібрана, з урахуванням характеру захворювання, його стадії і ступеня больових відчуттів в органах і системах.

Комплекси вправ ЛФК визначають навантаження як для:
• усунення порушень в конкретизованих системах і органах, так і для
• загального зміцнення та системного оздоровлення організму.
Невід'ємною рисою лікувальної фізкультури є активна і свідома участь в лікувальному процесі самого хворого. Адже правильне сприйняття і уявлення характеру фізичних навантажень, визначених до виконання, дозволяють хворому усвідомлено реалізовуватиуу і при цьому впевненіше координувати свої рухи.
До того ж, будь-яка фізична вправа успішно залучає всі ланки нервової системи в реакцію.

Правильні вправи ЛФК:
ü сприяють нормалізації обмінних процесів,
ü попереджають подальше прогресування захворювання,
ü забезпечують позитивну ефективність комплексної терапії,
ü прискорюють процес одужання.
Лікувальна фізкультура може здійснюватися за допомогою будь-якої рухової активності: ходьби, плавання, занять на тренажерах, м'ячах, фізичні вправи у воді, дихальна гімнастика, ігри - але з метою досягнення конкретної мети-одужання.
Зазвичай для позбавлення від якого б не було захворювання за допомогою методу ЛФК використовують комбінацію найрізноманітніших форм і засобів одночасно.

За допомогою лікувальної фізкультури можна:
• тонізувати м'язовий корсет спини;
• збільшити рухливість і функціональність суглобів;
• знизити навантаження на хребет;
• опрацювати суглоби в після операції і після отриманих травм, пр.

Лікувальна фізична культура в реабілітаційному центрі «Здоровий рух».
ЛФК в нашій клініці використовується комплексно із застосуванням поставленого правильного дихання ,лікування і попередження захворювань опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, нервової системи. Фахівці призначають необхідний комплекс фізичних вправ, які виконуються строго під наглядом інструктора - і позитивний результат захворювання стане очікуваним.