Масаж :: Здоровий рух

Масаж

Лікування тіла масажем в реабілітаційному центрі «Здоровий рух».
Дана методика лікування, а також профілактика найрізноманітніших захворювань і недуг активно використовується і до цього дня.
На тверде переконання фахівців центру «Здоровий рух», професійний масаж являє собою дієву методику, здатну стати надійним помічником в боротьбі з хворобами суглобів і хребта при спільному впливі з основним методом лікування -кінезотерапією.
Одним з вагомих аргументів на користь лікування масажем є величезний спектр показань при абсолютному мінімумі обмежень. Більша кількість лікарів включає масаж в комплексну терапію для лікування різних захворювань.

Від чого відбувається лікувальний ефект при проведенні масажу?
Масаж, являє собою, виконання за допомогою рук або спеціальних апаратів дозованих механічних подразнюючих прийомів на тілі пацієнта, серед яких розтирання, погладжування, розминання, постукування, вібрація і ін.
Все сприймається шкірними і м'язовими рецепторами, зовнішні роздратування передаються центральній нервовій системі, яка в свою чергу, посилає відповідні імпульсні потоки, здатні:
• простимулювати і підвищити тонус центральної нервової системи;
• надати розслаблюючу дію;
• простимулювати вироблення необхідних біологічно- активних речовин (ферментів, гормонів, вітамінів);
• підвищити захисні функції організму і нормалізувати функціонування певних систем організму (роботу серця, імунної та ендокринної системи та ін.).
• поліпшити кровообіг, обмін речовин;
• швидко відновити після тривалого фізичного навантаження / стресу;
• зняти больові відчуття або психоемоційне перезбудження;
• розслабити перенапружені м'язи та ін ..

Найпопулярніші форми лікувального масажу, пропоновані в оздоровчому центрі «Здоровий рух»:

1. Масаж спини призначається при ниючих болях, а також відчуття дискомфорту в спині, при наявності м'язових спазмів, порушення постави (сколіоз, кіфоз, лордоз), остеохондрозу хребта, сприяє зникненню різних спайок, нормалізує і покращує статеву функцію, дієво прискорює процеси відновлення травмованих органів і тканин, стимулює роботу ендокринної системи, нормалізує обмін речовин і кровообіг.
2. Масаж верхніх і нижніх кінцівок призначається при відновленні після травм, при захворюваннях суглобів і навіть паралічі рук і ніг.
3. Масаж живота часто призначається для профілактики хвороб внутрішніх органів, крім цього при порушеннях травлення, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, гінекологічних захворюваннях.
4. Масаж шийно-комірцевої зони нормалізує тиск, позбавляє від симптомів хронічної втоми і частих головних болів, підсилює кровообіг, ліквідує застійні явища і сприяє рефлекторному розслабленню м'язів.
5. Антицелюлітний масаж сприяє активізації лімфодренажу, розщепленню жирів, виведенню токсинів і позбавляє від надлишку рідини.

Якщо масажні методики в комплексі з основним грамотним лікуванням здатні допомогти людям в боротьбі з певними проблемами, їх варто застосовувати і використовувати , що успішно роблять фахівці центру «Здоровий рух».
Адже знання, досвід і професіоналізм здатні здійснювати дивовижні речі.