Остеохондроз :: Здоровий рух

Остеохондроз

Дієва допомога при остеохондрозі від спеціалізованого оздоровчого центру «Здоровий рух»

Остеохондроз, в переважній більшості випадків, вважається основним джерелом больової симптоматики в спині і є, мабуть, основним серед захворювань хребта.

Однак не варто думати, що, при наявності діагнозу остеохондроз, здорового та активного життя без постійного супроводу болі в спині вже не існує.

Адже при грамотній мобілізації внутрішніх можливостей свого організму і при правильному застосуванні методу лікування кінезітерапією, відчути свободу від остеохондрозу цілком реально.

Звертайтеся в клініку «Здоровий рух», дізнавайтесь більше про застосовані нами методи позбавлення від остеохондрозу, записуйтеся і приходьте на консультацію до наших фахівців, і активність руху Вам забезпечена.

Кінезітерапія, як одна з дієвих методик лікування остеохондрозу

Ще, відносно не так давно остеохондроз було прийнято вважати віковим захворюванням, але вже через кілька десятиліть, ця хвороба відчутно «помолодшала»,

і проблема дієвого лікування остеохондрозу, а також попередження його ймовірних ускладнень, залишається на сьогодні надзвичайно актуальною.

Лише за умови надання дослідної і кваліфікованої лікарської допомоги, використовуваної в комплексі з сучасними методиками лікування даного захворювання, можна призначити правильне, а головне дієве лікування, що, власне, і роблять фахівці центру "Здоровий рух".

У нас, завдяки новітнім комплексним методам і технікам позбавлення від остеохондрозу:

• досягається стійке, надійне і довготривале усунення неприємних симптомів цього складного захворювання,

• поновлюється природне функціонування хребта,

• попереджається виникнення небажаних ускладнень, супроводжується дану хворобу.

У чому ж полягає головний принцип лікування остеохондрозу методом кінезітерапії?

Лікування даними способом направлено, в основному, на зняття спазмуючого скорочення в глибоких м'язах хребта.

Завдяки персонально підібраним фізичним навантаженням за допомогою спеціальних тренажерів в відчутно короткі строки:

• відбувається повне усунення спазму глибоких м'язів, які поддержіваютпозвоночнік;

• поновлюється мікроциркуляція всередині ураженої остеохондрозом зони.

Іншими словами, відбувається нормалізація роботи глибоких внутрішніх м'язів, що підтримують хребет, шляхом відновлення кровопостачання в судинах і капілярах, що транспортують кров і поживні компоненти в відсталі тканини, хрящі і глибокі м'язи хребта. При виконанні індивідуально підібраного комплексу фізичних вправ з розумними навантаженнями на змінне розслаблення і скорочення глибоких м'язів, в ураженій остеохондрозом зоні відновлюється спочатку мікроциркуляція крові, а потім відновлюється нормальна активність хребта.

Види остеохондрозу, ймовірні ускладнення

Відповідно до місця свого локалізірованія, остеохондроз класифікують наступним чином:

1. Шийний (25% всіх випадків);

2. Грудного відділу (10% від загальної статистики);

3. Попереково-крижової області (50% від усіх випадків);

4. Складне поєднання остеохондрозу хребта в відразу декількох відділах (12% випадків), таку форму захворювання прийнято вважати найважчою.

Не рідкісні також випадки, коли після детального обстеження додатково виявляються супутні хвороби, що є безпосередніми похідними від остеохондрозу ускладненнями: грижа міжхребцевого диска, протрузія, кіфоз, радикуліт та ін.

Людський хребет ідеальний і розрахований на активний спосіб життя. Саме тому він потребує регулярних і продуманих навантаженнях для тривалого і безперебійного функціонування.

Звертайтеся до нас в «Здоровий рух», і чим раніше ми почнемо спільне лікування, тим менше шансів ми залишимо остеохондрозу.