Перевірені методи лікування :: Здоровий рух

У реабілітаційно -діагностичний центі «Здоровий рух» використовуються тільки дієві методики лікування захворювань хребта і суглобів

Перевірені методи лікування

Якщо Ви думаєте, що без ліків і операцій позбутися складних захворювань хребта неможливо, зверніться у лікувальний центр «Здоровий рух», де Вас неодмінно зможуть переконати в тому, що лікування рухом є дієвим і при використанні передових методик кінезітерапії відновити здорове функціонування хребта дуже навіть можна, при цьому повністю виключається можливість рецидиву хвороби, завдяки профілактичним методам відновлення.

1. Кінезітерапія.
Дану методику слід сприймати як чітко алгоритмізовану систему послідовного позбавлення людини від хронічних захворювань. Завдяки індивідуально розроблених лікувальних програм з обов'язковим урахуванням стану кожного пацієнта без будь-яких операційних втручань:
• нормалізуються моторні розлади в області хребта і кінцівках;
• відновлюється працездатність організму;
• відбувається повне позбавлення від непотрібного страху перед болем і своїм тілом.

2. Персональний підхід.
З урахуванням індивідуальних особливостей і відповідно до рівня фізичної підготовки для кожного пацієнта складається лікувально-відновлювальна програма занять, яка дозволяє максимально опрацювати всі необхідні для одужання групи м'язів.


3. Якісні тренажери - невід'ємна складова дієвих методів лікування захворювань хребта.

Адже при лікуванні кінезітерапією важливим є дотримання відповідності точок опори тренажера точкам опори людського організму, потрібна зміна опори в процесі руху і адаптація навантаження до постійних силових вдосконалень, необхідна наявність обмежувальних механізмів, які дозволять користувачеві вибирати потрібні кути нахилу і задавати ступінь розтягування і багато іншого. Саме таким обладнанням володіє клініка «Здоровий рух».

4. Підключення допоміжних методик по відновленню функціонування опорно-рухового апарату.
a) При використанні ударно-хвильової терапії, можна істотно знизити больовий синдром, поліпшити мікроциркуляцію, нормалізувати обмінні процеси в міжхребцевих проміжках, прискорити регенераційні процеси, відчутно зменшити спазмування м'язів.
b) Лікування електростимуляцією позитивно впливає на відновлення м'язевого тонусу, чим значно зменшує навантаження на хребет, відновлює нервову прохідність, зміцнює м'язевий каркас.
c) Однією з чудово зарекомендованих себе технік є суглобна гімнастика - комплекс індивідуально підібраних фізичних вправ, які для відсутності компресійного навантаження на суглоби виконуються на підлозі (лежачи, сидячи, або на боці).
d) Застосування стрейчингових вправ з використанням правильної техніки дихання сприяють збільшенню рухливості суглобів за рахунок відновлення еластичності м'язів і зв'язок.
e) Якісні комплексні масажі різних видів (лікувальний, корегуючий, лімфодренажний, СПА та ін.), разом з доповненою процедурою рефлексотерапії надає і свій дієвий внесок у гарантований успішний процес лікування.