Плечолопаточний периартрит/периартроз :: Здоровий рух

Плечолопаточний периартрит/периартроз

Через що виникає плечолопатковий периартрит або периартроз

          Найчастіше, дегенеративно-дистрофічні зміни безпосередньо в м'язово-зв'язкового апарату плечового суглоба формуються з віком або ж внаслідок тривалих і виснажливих професійних, спортивних навантажень.
          Не рідко також запалення плечового суглоба відбувається в результаті удару, перелому, травми або вивиху. Навіть незначне незручне падіння з упором на зап'ястя або лікоть, різкий рух рукою може зіграти свою вирішальну роль у подальшому розвитку захворювання.
          Має місце також частина випадків, коли виникнення плечелопаточного періартриту являє собою наслідок поступового розвитку захворювань в шийному позвоночному відділі.
          Але слід зазначити, що більше 90% хворим, які звернулися зі скаргами на дискомфорт в плечовому суглобі, діагностують плечолопатковий періартрит.

Плечовий суглоб являється одним з найбільш рухливих в організмі.


         Саме через цю активність, при відсутності лікування, хвороба досить швидко переходить в стан хронічного захворювання, зі стрімким розвитком хронічного капсуліту і подальшим ураженням тканин.
         Чим раніше почнеться дієве лікування, тим вища ймовірність вчиненого відновлення рухливості в плечовому суглобі.
         Звичайний комплекс традиційних заходів при лікуванні плечолопаткового періартрита / периартроза включає активне використання нестероїдної протизапальної терапії, знеболюючих блокад. Нерідко пацієнти в пошуках фахівця, здатного позбавити від больових опущень в плечі, безрезультатно блукають від одного лікаря до іншого, лікування захворювання може тривати тижнями і місяцями без відчутного полегшення.

Кінезотерапія- це ефективний метод лікування плечелопаточного періартриту.


Основним принципом даного методу є лікування адаптивними навантаженнями фізіологічного характеру, які зобов'язані відповідати принципам саме правильного руху, і підбираються виключно індивідуально, з урахуванням:
         • віку,
         • фізичних можливостей,
         • супутніх захворювань,
         • ступеня патологічних змін в тканинах.

         Фахівці реабілітаційного центру «Здоровий рух» призначають індивідуальну програму лікування, підбирають найбільш оптимальне навантаження, стежать і вчать правильному виконанню вправ, повністю контролюють позитивну динаміку процесу відновлення.
         Кінезотерапія дозволяє на початкових етапах лікування, коли активні рухи ще неможливі, знизити і навіть зняти больовий синдром у пацієнтів.
         Лікування відбувається поетапно, орієнтуючи гостроту запального процесу. На кожному з етапів лікування напрямок фізичної роботи з м'язами змінюється, але при цьому планомірно збільшується діапазон рухів.
         Функціональне відновлення абсолютної рухливості плечового суглоба і кровообігу без медикаментів і блокад цілком реально.
Необхідно тільки сильне бажання одужати, а досвідом з Вами в нашому центрі «Здоровий рух» з радістю поділяться.