Професійні захворювання офісних працівників :: Здоровий рух

Професійні захворювання офісних працівників

Активізація резервних сил організму, як засіб в лікуванні професійних захворювань офісних працівників.

Існує думка, що офісна робота одна з найбезпечніших і найменш складних фізично, і суттєвої шкоди для Вашого здоров'я сидіння за комп'ютером принести, в принципі, не може. Але це не зовсім вірно, оскільки у офісних працівників існує свій перелік характерних для такої повсякденної роботи захворювань, здатних погіршити здоров'я і ускладнити життя програмістам, маркетологам, менеджерам відділів, кадровикам, економістам, бухгалтерам і інших фахівців, які проводять переважну частину свого робочого дня в офісі.
Позбутися від таких захворювань досить складно, але все-таки можливо, а запобігти їх появі в рази легше, ніж потім займатися їх лікуванням.
Тому найкращим вирішенням цієї проблеми, стане звернення в лікувально-реабілітаційний центр «Здоровий рух», фахівці якого шляхом грамотного збільшення рухової активності допомагають позбутися від неприємних симптомів.
Вся робота нашого центру заснована на комплексній методології, суть якої зводиться до використання і стимулювання резервних сил організму для результативного позбавлення від хвороби без застосування медикаментозних засобів.

Види захворювань у офісних працівників.
1) Сидіння в неправильному положенні - це своєрідне добровільне приречення
себе на болі в спині, шиї, а в подальшій перспективі і на синдром хронічної втоми, яке має властивість прогресувати при наявності постійного надмірного перенапруження. При цьому захворюванні порушується сон, з'являється постійна дратівливість. В якості основного заходу запобігання захворювання, рекомендований відпочинок, часті спокійні прогулянки на свіжому повітрі, розмірена фізична активність.

2) Діагноз остеохондроз знайомий болем.
Супровідний біль в спині може привести до руйнування суглобів хребта і перерости в кіфоз, грижі, остеоартрит та інші захворювання. Щоб запобігти подальшому розвитку ускладнень рекомендуються фізичні вправи для підвищення рухливості суглобів.

3) До того ж, кровоносні судини навряд чи скажуть вам спасибі за тривале
обмеження рухової активності, оскільки порушення венозного кровообігу здатне спровокувати тромбоз. Рекомендації для недопущення цього небезпечного захворювання зводяться до регулярних розминок ніг, частим прогулянкам і правильно підібраним фізичним зарядкам для нормалізації кровотоку в нижніх кінцівках.

4) Кістьовий тунельний синдром, мабуть, «улюблене» захворювання тих людей,
чия робота пов'язана з тривалим перебуванням за комп'ютером. Виражається в онімінні рук, відчутті поколювання, періодичних болях, що розповсюджуються на долоні і ослабленням м'язів рук. В якості профілактики та лікування необхідно регулярно виконувати вправи для рук, посилюючи кровообіг і зміцнюючи м'язову силу.

Якщо Ви виявили у себе одне з захворювань офісного працівника, звертайтеся в клініку «Здоровий рух», після кількох занять Ви будете відчувати полегшення.