Реабілітація після інсульту/інфаркту :: Здоровий рух

Реабілітація після інсульту/інфаркту

Методи реабілітації після перенесеного інсульту і інфаркту мозку.
Інсульт та інфаркт являються  найсерйознішими проблемами здоров'я сучасного людства, з огляду на що кількість серцево-судинних захворювань останнім часом неухильно збільшується.
І якщо успішне лікування даних хвороб сучасною медициною благополучно освоюється, то важлива заслуга в цьому саме тривалої і грамотної реабілітації після перенесеного інсульту або інфаркта- іншими словами комплексного відновлення активності:
• рухової (відновлення рухової активності, формування нового рухового стереотипу),
• мовної (протидія афазії, дизартрії),
• когнітивної (концентрація уваги, пам'яті),
• психо-терапевтичної (адаптація в соціумі, боротьба з депресіями) спрямувань.
На жаль, переважна частина перенесли інсульт / інфаркт мозку назавжди залишаються інвалідами, але ступінь відновлення втрачених через хворобу функцій повністю залежить від грамотної, своєчасної і комплексної реабілітації.

Відновлення після інсульту і методи застосування функціональної реабілітації.


Інсульт - це надзвичайно серйозне порушення мозкового кровообігу і від того, як швидко будуть розпочаті  заходи, буде залежати повноцінність подальшого життя пацієнта.
Основним способів відновлення рухових можливостей організму і обсягу рухів в уражених кінцівках є кінезотерапія- , при якому характер виконаних вправ безпосередньо залежить від тяжкості стану хворого. У міру поліпшення самопочуття пацієнта і відновлення тієї чи іншої функції ускладнюється і фізичне навантаження тренувань- розробляються і зміцнюються м'язи, повертається координація, зменшується скутість і спазмування, зростає швидкість реакції та ін.

Відновлювальна терапія після перенесеного інфаркту мозку в реабілітаційному центі «Здоровий рух».

Інфаркт (геморралгичеській інсульт) викликає загибель значного обсягу нейронів, а також порушення взаємодії між рештою клітинами нервової тканини.
Реабілітаційна програма в таких випадках спрямована перш за все на нормалізацію роботи серцево-судинної системи, стабілізацію тиску. Для успішної реабілітації після інфаркту результативно використовується кінезотерапія, масажі, а також рекомендується спеціально підібрана дієта.
Фахівці лікувального центру «Здоровий рух» володіють необхідною кваліфікацією і багатющим досвідом, які сприяють максимально ефективному поверненню хворих до повноцінного життя, надають не тільки фізичну, а й психологічну підтримку.
Необхідно тільки Ваше наполегливе бажання і терпіння, а з нашого боку грамотне відновлення і максимально можлива реабілітація після інсульту / інфаркту буде проведена з усією можливою відповідальністю і з урахуванням особливостей фізичного стану пацієнта.