Реабілітація після операцій :: Здоровий рух

Реабілітація після операцій

На скільки ефективна функціональна реабілітація після операцій?

Основним завданням після операційної реабілітації позиціонують набуття обмеженим в рухах пацієнтом більшої самостійності у повсякденному житті.
Грамотне і професійне лікування кінезотерапією в реабілітаційному центрі «Здоровий рух» дозволяє відновити нервові імпульси.
Лікувальне застосування руху, як основного інструменту кінезотерапії, базується не тільки на фізичному, але також вагомо бере до уваги психологічне і соціальне значення самого механізму руху.
Згідно з дослідженнями, твердження про те, що цілеспрямовані, що відповідають стану здоров'я, впливу фізичними вправами на опорно-руховий апарат, шляхом регулярної тренованості різних його відділів, стимулюють загальну і мозкову гемодинаміку.
Завдяки посиленню кровотоку, стимулюється і прискорюється процес компенсації порушених функцій, що власне і є найголовнішим сенсом функціональної реабілітації.
Складні операції на хребті далеко не завжди здатні позбавити від проблемних больових відчуттів в спині. До того ж, нерідко створюються нові перешкоди до відновлення життєвої активності, безпосередньо пов'язані з обмеженням рухливості в оперованій зоні і атрофією м'язів після перенесеної операції.
Незважаючи на ступінь ускладнень, кінезотерапія здатна відновити повноцінну рухливість в прооперованих ділянках і підтримувати її протягом довгих років без будь-яких блокад, медикаментозних препаратів та ін.

Показання до реабілітації після операцій і травм
Для результативної реабілітації рухом після перенесеної травми або хірургії для пацієнта необхідний контроль медичного персоналу з належним рівнем підготовки із навчанням спеціальним навичкам.
Якісне проходження відновного комплексу фізичних вправ за методом кінезотерапії особливо необхідні в таких випадках:
• при відновленні м'язового тонусу і регенерації м'язової атрофії;

• при поновленні активності роботи суглобів, порушеною в результаті переломів, травмування, хірургічних операцій;
• при регенерації тканин, включаючи хрящ;
• при необхідності в підвищенні гнучкості в спайках і шрамах;
• при позбавленні від набряків і больових відчуттів;
• для поліпшення трофіки тканин і кісток.
До того ж, реабілітація робить досить позитивний вплив на сукупну активність організму, а також на емоційний стан хворого.
Якщо курс реабілітації не проходити або пройти невчасно, можна погіршити небажаний стан і навіть спровокувати повторний розвиток захворювання.
Програма відновлення після перенесених операцій та травм в оздоровчому центрі «Здоровий рух» охоплює процедури, які допомагають пацієнтам частково, а, найчастіше і повністю відновитися і не згадувати про хвороби.