Сучасна діагностика :: Здоровий рух

Лікування будь-якої хвороби починається з первинного огляду пацієнта і консультування з приводу запропонованого методу лікування виявленого захворювання

Сучасна діагностика

У реабілітаційно-діагностичному центрі «Здоровий рух» не використовуються будь-які складні і болючі методи діагностики захворювань хребта, але при цьому представлена ​​міофасциальна діагностика, яка є обов'язковою складовою, як первинної консультації пацієнта в нашому центрі, так і наступних оглядів в процесі подальшого лікування.

Оскільки болі в спині і суглобах мають свою певну історію і причину, вони також нерідко приховують пошкодження інших суглобів або інших приховано протікаючих захворювань, які часто проходять повз увагу лікарів, які не використовують даний метод діагностики.
Міофасциальна діагностика дозволяє почати правильне лікування і при цьому уникнути непотрібних оздоровчих процедур. Також при систематичному діагностуванні міофасциальним методом в процесі лікування, можна простежити динаміку одужання.
При використанні УЗД хребта оглянути кісткові підстави хребців звичайно неможливо, але про оточуючі їх м'які тканини, можна отримати всю необхідну інформацію - оцінюється стан зв'язок, суглобових хрящів, виявляються зміни в міжхребцевих дисках, виявляються ознаки запальних процесів і багато іншого. А якщо УЗД проводити багаторазово, можна з легкістю оцінити перебіг хвороби і того, послідовно чи реагує організм на проведені оздоровчі заходи.
При виконанні УЗД хворий не відчуває дискомфорту, перебуває в абсолютно ясній свідомості і може спілкуватися з лікарями.
Центром «Здоровий рух» надаються також послуги діагностування супутніх захворювань хребта, проводиться повне ультразвукове діагностування (УЗД) всіх органів і систем організму (кістково-суглобової системи, судин, а також внутрішніх органів). У центрі можна також зробити при необхідності ЕХО-кардіограму.
Якщо стан пацієнта вимагає додаткових багатоскладних або більш складних досліджень для певної ясності з діагнозом, хворому завжди випишуть направлення на додаткове обстеження (мієлографію, магнітно-резонансну томографію, дискографію, рентгенологічне обстеження та ін.)