Тазові болі :: Здоровий рух

Тазові болі

Хронічні тазові болі - просто м'язові спазми або серйозні захворювання внутрішніх органів.
При тазових болях визначити «що саме болить всередині» досить важко. Саме тому люди, які страждають хронічними тазовими болями, з метою визначити джерело неприємних відчуттів звертаються до лікарів різних спеціальностей: від гастроентеролога до уролога.
Проте, як показує практика, найбільш частими причинами, що провокують біль в області таза є:
• вроджені порушення в будові скелета, що сприяють постійному перенапруженні м'язів нижньої частини тулуба;
• спазми м'язів і зв'язок малого таза (як правило у жінок);
• захворювання органів сечостатевої та шлунково-кишкової системи, розташованих в порожнині малого тазу;
• неправильні пози,
• патології в тазостегнових суглобах (коксоартроз);
• тривале знерухомлення при переломах таза та ін.
М'язові спазми малого таза, на перший погляд, не можуть представляти велику небезпеку, але якщо врахувати, що внаслідок таких спазмів можуть зміщуватися також певні внутрішні органи, порушуватися їх нормальне функціонування, починаєш розуміти, що тільки лише медикаментозного зняття спазмування напевно недостатньо.
У таких випадках істотно полегшити ситуацію і позбавити від подальших ремісій може новітній метод лікування в цій області - кінезотерапія.

Кінезотерапія - дієвий інструмент у боротьбі з хронічними тазовими болями.

Ця методика здатна активізувати глибоку м'язову систему організму, відновити нормальний кровотік, стабілізувати активний приплив крові і кисню до всіх внутрішніх органів.
Адже головною причиною розвитку захворювань органів малого таза є недостатній розвиток глибоких м'язів і застій крові. Метод кінезотерапії ж ґрунтується на грамотних фізичних навантаженнях певних м'язів, активізують кровотік і нормалізують функціонування всіх органів малого таза.
Саме тому, при використанні запропонованого фахівцями нашого лікувального центру «Здоровий рух» комплексу вправ, Ви можете бути впевнені, що лікування буде дієвим і проблема буде усунена з урахуванням індивідуальної і конкретної ситуації, а не за допомогою стандартних шаблонних методів.