УЗД Судин :: Здоровий рух

УЗД Судин

Лікувально-реабілітаційний центр «Здоровий рух» забезпечує високо інформативні УЗД-дослідження.
Одним із найпопулярніших і недорогих методів дослідження систем і органів людини є метод УЗД. Це абсолютно безболісний і безпечний метод, що дозволяє в найкоротші терміни:
• проаналізувати стан органів черевної порожнини, малого таза;
• оцінити рухливість суглобів і стан судин, досліджувати кровотік в артеріях і венах шиї, мозку, верхніх і нижніх кінцівок
і все це можна виконати протягом одного відвідування лікаря.

Наші дослідження та апаратура.
Для визначення швидкості кровообігу по основним судинах (як артеріях, так і венах), аналізу наявності атеросклеротичних бляшок і пристінкових тромбів, оцінки ризику звуження судин, а також порушення кровотоку в судинах шиї і голови, здатних провокувати подальший розвиток остеохондрозу, в нашому лікувальному центрі використовується метод доплерографії.
Таке УЗД-дослідження також часто використовують для визначення причин загальної слабкості, запаморочення, зниження зору, частих головних болях.
Якісні ультразвукові дослідження, а також сканування судин в центрі «Здоровий рух» здійснюються на апаратурі експертного класу, оснащеної великим спектром новітніх функцій, здатних багаторазово поліпшити інформативність і точність УЗД-дослідження.

Завдяки високо професійній техніці, лікар нашого центру може проводити:

a) Ультразвукове дослідження вен нижніх і верхніх кінцівок, при якому аналізується стан кровообігу в судинах, які здійснюють відтік крові від кінцівок, а також оцінюється структура і прохідність вен разом з їх клапанами.

b) УЗД магістральних судин шиї і брахіоцефальних судин дозволяє виявити атеросклеротичні зміни в браціоцефальних артеріях плечеголовного стовбура, підключичних, сонних, хребетних артеріях на ранніх стадіях, що сприяє усуненню причин виникнення серйозних захворювань в майбутньому, адже мозок харчується не тільки за рахунок внутрішньо-черепних, а й периферичних судин, стан яких також вкрай важливо.

c) УЗД судин головного мозку (доплерографія)
Зазвичай проводиться комплексно з БЦА- скануванням магістральних судин шиї та голови. Таке дослідження дає максимум інформації про стан внутрішньо- черепної судинної оболонки, а також про еластичність і наявність змін всередині судин головного мозку.

d) УЗД судин нирок проводять більш детально, порівняно зі звичайним УЗД нирок, інформація всередині тканинного кровотока самої нирки, а також судин ніжки нирки.

e) Ультразвукове дослідження черевної аорти та її гілок рекомендується проводити всім пацієнтам після 40 років, з метою виявлення аневризму, ймовірних звужень аорти, наявності тромбів і атеросклеротичних уражень аорти.

Крім того, всі проведені в лікувально-діагностичному центрі «Здоровий рух» УЗД - дослідження використовують не тільки для подальшої грамотної діагностики захворювання судин, але також для оцінки ефективності вже проведеного лікування, а, можливо, і для визначення необхідності проведення операції.