Вегето судинна дистонія (ВСД) :: Здоровий рух

Вегето судинна дистонія (ВСД)

Діагноз вегето-судинна дистонія (ВСД) часто навіть самими лікарями не сприймається всерйоз, настільки часто її діагностують.
Згідно зі статистикою, діагноз ВСД встановлюється кожному третьому жителю мегаполісів, хоча хвороби такої, по суті, не існує, вона навіть відсутня у міжнародній класифікації захворювань.
Вегето-судинна дистонія являє собою, скоріше, сукупність патологічних симптомів, здатних свідчити про ймовірну наявність самих різних захворювань, які необхідно визначати і лікувати в залежності від конкретного випадку.

Метод кінезітерапії в лікуванні судинної дистонії

При позбавленні від вегетативної дистонії слід приступати, спочатку, до усунення чинників, що провокують її появу і розвиток. Але в будь-якому випадку, абсолютно всім, що страждають від ВСД, слід звернути особливу увагу на свій спосіб життя, адже фізична активність і ретельне дотримання режиму дня можуть допомогти вирішити дану проблему без медикаментозної допомоги.
Дуже часто фактором, що спровокував вегето-судинні порушення, стає шийний остеохондроз, сколіоз, м'язова недостатність або малоактивний спосіб життя. І саме в таких випадках більш, ніж дієвим буде метод лікування кінезітерапією.

Для нормалізації просто необхідні регулярні фізичні вправи.

Правильний і активний спосіб життя для хворих з діагнозом ВСД стає невід'ємною складовою хорошого самопочуття і відновлення ефективної працездатності.
Адже, робота судин прямо залежить від активності скелетної мускулатури, внаслідок чого грамотна корекція кістково-м'язової системи разом з наступною зміною способу життя стають невід'ємними умовами успішного лікування.
Лікувально-оздоровчий центр «Здоровий рух» пропонує спеціальну лікувально-відновлювальну програму, яка розробляється індивідуально для кожного пацієнта і враховує особливості , можливості конкретного організму, вік і наявність супутніх захворювань.
Підхід при цьому використовується комплексний, але суто індивідуальний, заняття проводяться на багатофункціональних тренажерах, що, таким чином, дозволяє зняти перенапруження з одних груп м'язів і при цьому дієво тонізувати інші.
У вегетоніків життєві процеси протікають в уповільненому режимі, і саме фізичні вправи сприяють їх активізації.
Адже лікувально -реабілітаційний центр «Здоровий рух» гарантує рух до здоров'я!