Внутрішньо-суглобові ін єкції :: Здоровий рух

Внутрішньо-суглобові ін єкції

Внутрішньосуглобні ін'єкції, як ще один по-справжньому дієвий метод лікування суглобових захворювань.
Метод внутрішньосуглобових ін'єкцій, безпосередньо із застосуванням гіалуронової кислоти, використовується фахівцями реабілітаційного центру «Здоровий рух» з урахуванням рекомендацій Всесвітньої Організації Охорони здоров'я та включений в список методик для лікування пацієнтів з симптомами остеоартриту ще з 2003 року.
Внутрішньосуглобні ін'єкції застосовуються, найчастіше для надання допомоги при артрозах великих суглобів (кульшових, колінних, ліктьових, плечових). У багатьох випадках застосуванням такого методу лікування можна дійсно і відчутно полегшити стан пацієнта.

Гіалуронова кислота для чого вона в суглобах?

Гіалуронова кислота являє собою дуже важливий компонент сполучної тканини в людському організмі, загальна вага якої в складі всіх органів в нашому тілі становить всього 15 грам. Даний вид біологічної тканини забезпечує органам еластичність і міцність.
Якщо говорити про суглоби, то перебуваючи в формулі синовіальної рідини, гіалуронова кислота забезпечує харчування внутрішньосуглобового хряща, що не має власних кровоносних судин, знижує тертя між з’єднанними суглобовими поверхнями кісток того ж забезпечує плавність рухів.
Гіалуронова кислота робить внутрішньосуглобову рідину більш вузькою, сприяє "ковзанню" поверхонь суглоба і виконує роль суглобових мастил.
З віком або ж через розвиток будь-якого запального / хронічного захворювання в суглобі, в синовіальній рідині може частково або катастрофічно знижуватися рівень концентрації гиалуроната, саме тоді хрящ перестає отримувати необхідні поживні речовини, втрачає рідину, стає менш пружним, тонким і починає руйнуватися.
Внаслідок вищевикладеного, додаткове введення гіалуронової кислоти має заповнити недолік в синовіальній рідині і поступово запобігти руйнуванню суглоба, покращуючи при цьому його рухливість, знижуючи біль в з’єднаннях.

Лікувальний ефект від застосування внутрішньосуглобових ін'єкцій.

Саме ефективність і швидкість, з якою досягається такий бажаний лікувальний ефект і є причиною популярності внутрішньосуглобових ін'єкцій. Але слід підкреслити, що ін'єкції здатні відчутно поліпшити стан суглобового хряща, знижуючи відповідну запальну реакцію організму на існуюче пошкодження всередині суглоба, але як зміцнити кісткову тканину і відновити нормальний кровообіг в суглобах- цим займається основний метод лікування кінезотерапією. При грамотно підібраному лікуванні , внутрішньосуглобні ін'єкції застосовують в комплексній терапії та дозовано.

Ін'єкції гіалуронової кислоти здатні:
• стимулювати обмінні процеси безпосередньо в хрящі,
• покращувати пружність, еластичність хряща, зменшувати скутість в суглобі,
• відновлювати обсяг руху і функціональність суглоба.
• зберігати позитивний ефект протягом цілого року після повного курсу лікування,
Грамотне застосування кінезотерапії з використанням спеціальних комплексів вправ разом з ін'єкціями гіалуронової кислоти дозволило фахівцям оздоровчого центру «Здоровий рух» в прямому сенсі "поставити на ноги" багатьох людей, яких би, однозначно раніше довелося б оперувати.