Міжхребцева грижа

Діагноз міжхребцева грижа – це не вирок

Люди, які почули висновок «міжхребцева грижа», бояться не тільки самого захворювання, скільки болю, дискомфорту і подальшого розвитку хвороби. Найчастіше діагноз має на увазі наступне оперативне втручання і тривалий прийом потужних лікарських засобів протягом декількох років.
Але позитивна практика альтернативних методів лікування рухом, яка використовується фахівцями нашого центру «Здоровий рух», гарантовано забезпечить ефективний спосіб усунення болю, запобігання втрати хворобливої ​​чутливості і позбавлення від рухових розладів, супутніх міжхребцевої грижі.

Міжхребцева грижа- що ж це таке?

Якщо коротко, то міжхребцева грижа являє собою важку форму ускладнення остеохондрозу хребта, а її суть полягає в випинанні міжхребцевого диска за межі власних анатомічних кордонів.
Найпоширеніше місце виникнення грижі – поперековий хребетна область, рідше хребетні грижі виникають в шийному і, вкрай рідко – в грудному відділі хребетного стовпа.
Найчастіше поява грижі призводить до тимчасової втрати працездатності, а іноді до інвалідності. Захворювання виникає внаслідок зміщення міжхребцевого диска.
Виникає при цьому грижа тисне на підставу нерва в точці його виходу з спинномозкового каналу, чим викликає дуже хворобливе защемлення нерва, подальше запалення і набряк.
Саме тому супроводжує дане захворювання біль, втрата чутливості, порушення координації при рухах і втрата м’язового тонусу проявляються не відразу після початку хвороби.

Міжхребцева грижа: хто в групі ризику?

У групі ризику щодо ймовірного виникнення та подальшого розвитку міжхребцевої грижі на першому місці знаходяться люди:
– Страждають на остеохондроз,
– Перенесли складні травми хребта,
– Володіють слаборозвиненим м’язовим корсетом, а також неправильною поставою.
Найчастіше міжхребцева грижа виникає у людей з перерахованими проблемами під час підняття тяжкості, або ж після складних фізичних навантажень, або ж при стрімкому русі і незручний положенні тіла.

У чому суть застосовуваних в клініці «Здоровий рух» методів боротьби з міжхребцевої грижею?

Фахівці нашої клініки комплексно підходять до лікування грижі диска, і при цьому враховують потребу і індивідуальні можливості конкретного пацієнта, складаючи персональний курс лікування для кожного окремого випадку.
Для початку важливо оцінити загальний стан хребта для правильного подальшого вибору підходящої методики усунення спазмування м’язів і блокуючих сегментів.
• При використанні, наприклад, ударно-хвильової терапії, можна істотно знизити больовий синдром, поліпшити мікроциркуляцію, нормалізувати обмінні процеси в міжхребцевих проміжках, прискорити регенерирующие процеси, відчутно зменшити спазмування м’язів.
• У свою чергу лікування електростимуляції благотворно впливає на відновлення м’язового тонусу, чим значно зменшує навантаження на хребет, відновлює нервову прохідність, зміцнює м’язовий каркас, внаслідок чого відбувається скорочення розміру грижі.
• При використанні методу витягування хребта за рахунок збільшення
міжхребцевих проміжків, в них істотно посилюється мікроциркуляція крові, що сприяє зменшенню грижі.
• Заняття ж стабільними і спеціально розробленими фізичними вправами знижують вірогідність подальшого розвитку захворювання, створюють можливості для збереження і зміцнення здорової спини.

Який би метод лікування для Вашого випадку не був би запропонований в нашому оздоровчому центрі «Здоровий рух» не слід забувати, що величезну роль в успішному результаті будь-якого захворювання грає настрій пацієнта на однозначно позитивний результат.