Оздоровчо-реабілітаційний центр «Здоровий рух» пропонує лікувальний масаж при реабілітації та хронічному болю в спині :: Здоровий рух

Записатися на консультацію

Оздоровчо-реабілітаційний центр «Здоровий рух» пропонує лікувальний масаж при реабілітації та хронічному болю в спині

Для бажаючих відчути ефект від лікувального масажу наш центр надає можливість отримати гарантовану безкоштовну консультацію фахового реабілітолога за умови обов’язкової реєстрації на сайті реабілітаційного центру «Здоровий рух».

Доволі часто ми зауважуємо, як неврити, розтяги, забої, викривлення або зміщення не дають спокійно рухатись та жити.

Деколи за словами « відкладення солей»,«надуло протягом», « життя зігнуло» стоять визначені захворювання хребта, зв'язково- м'язового апарату або наслідки емоційного перенавантаження, що супроводжуються болем в спині.
Найбільше вразливих ділянок спини, які щодня піддаються максимальному навантаженню, спостерігаються у попереково-крижовому відділі хребта. І таке «популярне» захворювання на даний час, як остеохондроз виникає, найчастіше, саме у цій ділянці.

Дивовижно, але, як доводить, статистика, 8 чоловік із 10, які звернулись до лікаря з приводу болю в спині, можуть значно полегшити свій загострений стан з допомогою масажу.

Щодо реабілітації, то цей складний період в житті кожного хворого зараз просто не можна уявити без призначеного лікування масажем.

Адже саме масаж допомагає швидко привести спину до норми після важкого навантаження або довгого сидіння. Такий вид лікування здатний відновити функціональність уражених захворюваннями, травмами чи ускладненнями органів, запобігти появі хронічних та патологічних хвороб хребта, ін.

Лікувальний масаж діє на людину відразу у трьох площинах:

  1. Усуває застійні явища, прискорює обмін речовин, розігріває і розслабляє м'язи. Поступово це призводить до зникнення неприємних відчуттів та одужання.
  2. Нормалізує роботу нервової системи та нервових закінчень.
  3. Підключає до процесу одужання кровоносну і лімфатичну систему.

Простіше кажучи, масаж активізує всю «внутрішню енергію» органызму, ефективно допомагаючи справлятися з хворобою за допомогою власних внутрішніх резервів. І, що найважливіше, без ліків.

Головне — правильно підібрати спосіб масажної дії та її «дозування»: тривалість, інтенсивність і періодичність.