Здоров*я хребта :: Здоровий рух

Захворювання хребта

Здоров*я хребта

У зв'язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій і прогресуючої автоматизації праці, руху офісних службовців стають все більш стереотипними і зводяться до мінімуму.
Як правило, тривалість робочого дня офісного працівника становить 8 годин, переважну частину з яких службовець проводить за комп'ютером - на своєму головному робочому місці. Показники робочого місця найчастіше мало відповідають існуючим нормам, додайте до цього постійні стреси, ненормований робочий графік, велике скупчення людей, неправильне харчування - і вийде повна картина обставин, здатних спровокувати захворювання..

Чим він небезпечний офісний синдром і як його визначити?
Офісний синдром - багатоскладовий комплекс, який включає в себе порушення, здатні проявитися в роботі різних органів і систем саме офісних службовців.

• Больова симптоматика в спині або шиї, викликані тривалим вимушеним одноманітним положенням тіла;
• Тунельний синдром або синдром «комп'ютерної миші» - з'являється в слідстві, безперервної напруги певних груп м'язів, виявляється слабкістю і набряком кисті, неприємною больовою симптоматикою;
• Серцево-судинні захворювання такі, як: атеросклероз, аритмія, гіпертонічна хвороба та ін., Можуть провокуватися неправильним харчуванням, надмірним зловживанням кави, курінням, ожирінням тощо.
• Захворювання дихальної системи, а також велике скупчення людей і предметів на обмеженій території.
• Головна біль, спровокована недосипанням, перенапруженням, тривалою роботою за комп'ютером, не провітрюванням приміщень;
• Синдром «сухого ока» об'єднує в собі почервоніння, втому і сухість очей, може з'явитися через надмірно тривалу роботу за монітором, кондиціонованого повітря і ін.
• Хвороби шлунково-кишкового тракта- можуть розвиватися через неправильне і нерегулярне харчування, надмірне вживання кави, впливу стресових факторів.
• Варикозне розширення вен нижніх кінцівок -розвивається в слідстві неправильного положення ніг під час роботи ( «нога на ногу»), а також малорухливий спосіб життя, і ін.

Лікування офісного синдрому в центрі «Здоровий рух».
Перерахованих вище порушень можна уникнути або відчутно зменшити їх прояви зміною стилю роботи і свого денного розпорядку.
Якщо Вам дороге Ваше здоров'я, звертайтеся до фахівців нашого лікувально -реабілітаційного центру, які запропонують методику, здатну підняти рівень Вашої фізичної підготовки, позбавиться від больових відчуттів в спині, проблем з болями голови і іншими захворюваннями, спровокованими офісним синдромом.