Здоров*я жінки :: Здоровий рух

Діагностично-реабілітаціний центр "Здоровий рух" Лікування та реабілітація без таблеток та операцій! Лише перевірені сучасні методики лікування! В нас є чудова ПРОПОЗИЦІЯ для Вас, яка діє протягом липня.

Здоров*я жінки

Ще одним з напрямків діяльності лікувально-реабілітаційного центру «Здоровий рух» є жіноче здоров'я. Фахівці нашого центру, керуючись принципом дбайливого й уважного ставлення до жіночого організму, пропонують для результативного лікування основні профілактичні методи кінезотерапії і спеціальні лікувальні програми для ефективної боротьби з жіночими захворюваннями.
Наша універсальна програма Здоров'я Жінки включає наступні напрямки діяльності центру при корекції жіночого здоров'я:
1) Підготовка до вагітності і родів - усунення проблем зі здоров'ям, пов'язаних з активізацією родової діяльності. Проведення профілактичної гімнастики по методу кінезотерапії для тих, хто скоро стане мамою, адже відмінний фізичний стан впливає на подальше правильне протікання і вагітності, і пологів.
Записатися на заняття з гімнастики для майбутніх мам можна на будь-якому терміні, але, якщо відверто, то чим раніше Ви почнете правильну рухову активність, тим легше буде проходити вагітність і зросте упевненість в успішному результаті пологів без будь-яких ускладнень і для мами, і для малюка.
До того ж, при регулярних заняттях в нашому центрі настрій і стан у пацієнток завжди відмінний.
2) Відновлення після пологів. У стислі терміни повернути організм і фігуру, в той ідеальний стан, який був до вагітності, можна шляхом зміцнення м'язів преса.
У реабілітаційному центрі «Здоровий рух» проводиться не тільки відновлення організму після пологів, але і корекція ваги, профілактика опущення тазових органів, зміцнення спини та ін.
Саме правильний рух, без травмуючої дії на м'язи і зв'язки, а також під постійним контролем з боку професійних реабілітологів, перетворюють методику кінезотерапії в дієву допомогу при відновленні здоров'я жінок, після пологів.
У програму також можуть входити спеціальні вправи на зміцнення м'язів тазу.
3) Лікування і профілактика жіночих хвороб (зокрема міоми матки). Під час занять на багатофункціональних тренажерах в центрі «Здоровий рух» активізуються м'язи тазового дна, поліпшується кровопостачання в статевих органах, що перешкоджає прогресуванню запальних захворювань, значно знижує ризик новоутворень в матці, в тому числі міом.
При точковому опрацюванні потрібних груп м'язів поліпшується відтік лімфи, посилюються захисні імунні механізми, усуваючи простої і запалення.
4) Антицелюлітна програма. На відміну від інтенсивних комплексних і групових занять у фітнес-клубі, заняття на тренажерах в нашому центрі не тільки допомагає опрацювати глибокі м'язи, але і покращують відтік крові і нормалізують лімфодренаж. Правильний рух має унікальну властивість дренувати простій в жирових тканинах, а також виводити токсини і зайву рідину.
Фахівці нашої клініки «Здоровий рух» розробляють для кожної пацієнтки індивідуальну антицелюлітну програму вправ, враховуючи фізіологічні особливості кожної з них. При такому методі корекції фігури повністю відсутні ускладнення і по завершенню програми стає помітним кінцевий результат.

Фахівці реабілітаційно-діагностичного центру «Здоровий рух» пропонують тільки ті методи оздоровлення жіночого організму, які ефективно «запускають» природні процеси оздоровлення, допомагають уникнути небажаних проблем, сприяють поліпшенню якості життя, дарують радість бути жінкою, дружиною і матір'ю.