Міома матки :: Здоровий рух

Міома матки

Міома матки визнана одним з найпоширеніших діагностованих гінекологічних захворювань.
Міома матки, згідно з медичною статистикою, найпоширеніший різновид пухлин у жінок, але це не вирок. Точні причини освіти і подальшого розвитку даного жіночого захворювання не визначені.
Ця хвороба вікова і діагностується переважно у жінок репродуктивного віку старше 30-ти років, за даними спостережень вона спостерігається у 30-50% жінок.
Природа міоми укладена в доброякісності пухлини, але безпека  її не завжди гарантована, а крім того, дане захворювання супроводжується неприємними симптомами, ключовим з яких є больові відчуття і тиск внизу живота, до того ж можливі надмірні менструальні кровотечі, порушення функцій прилеглих органів, унаслідок відчутного збільшення розмірів матки через розростання пухлинної тканини.

 


Традиційні та інноваційні методи лікування фіброми матки.
Основними традиційними методами позбавлення від міоми матки було визнано лікування:
-за прийняття прогестагенів і оральних контрацептивів;
- Шляхом видалення матки (гістеректомія).

 


Сучасна медицина проаналізувала саму проблему появи і розвитку міоми матки і було встановлено, що виникає дане захворювання в результаті недостатнього навантаження м'язів тазового дна і промежини, а також через слабкість м'язової маси в нижній частині спини і преса.

І саме там, де навіть  радикальні методи лікування залишаються неефективними, кінезотерапія перемагає.
Висновок кінезотерапевтів надзвичайно простий: якщо позбавити міому матки своїх природних умов розвитку-усунути пасивність маткових м'язів і змусити їх до активної роботи, міома не тільки перестає рости, але і починає розсмоктуватися.
Дивно, але існує цілком реальний і головне, дієвий не хірургічний спосіб позбутися від неприємного жіночого захворювання-міоми- і це виконання спеціалізованого комплексу вправ за чітко визначеною методикою кінезотерапії.
Курс розроблений і складений фахівцями реабілітаційного центру «Здоровий рух» допомагає пропрацювати глибоко розташовані м'язи, що приникають до хребетного стовпа і великим суглобам, включаючи тазові, в слідстві чого поліпшується кровообіг, посилюється приплив крові до м'язового шару матки, задіюються м'язи тазового дна і зростає ймовірність поетапного позбавлення від доброякісних утворень, включаючи міом.
Система вправ реалізується із залученням спеціальних тренажерів і під грамотним консультуванням фахівців, що працюють в нашому реабілітаційному центрі.
Жінкам, які бажають позбутися від міоми і уникають оперативного втручання, слід звернути увагу на даний спосіб ефективного вирішення проблеми і при наявності позитивного рішення звернутися в наш оздоровчий центр «Здоровий рух».