Простатит :: Здоровий рух

Простатит

Простатит: симптоми, причини виникнення та методи лікування
Простатит - це захворювання передміхурової залози, проблема яка гостро постає у переважної частини чоловіків старші сорока років. Важливо не ігнорувати симптоми простатиту, оскільки ризик переходу змін, що відбуваються в тканинах передміхурової залози, незворотньо істотно зростає.
Передміхурова залоза розташована між сечостатевою діафрагмою і сечовим міхуром і буквально оточена м'язами порожнини малого таза, яких налічується близько 28. Ці м'язи побічно і безпосередньо забезпечують кровопостачання передміхурової залози, і саме від них залежить якість ерекції.
Адже капіляри працюють набагато гірше при атрофії м'язів. Якщо м'язові тканини не готові своєчасно і в потрібному обсязі постачати кров'ю необхідні органи, утворюється набряк, а потім виникає біль. До 40-50 років чоловік в середньому втрачає від 30 до 50% м'язової маси, саме внаслідок цього в 20-30 років частіше діагностують інфекційний простатит, а до 40-50 років - поява простатиту - це вже результат способу життя.

 


Причини виникнення простатиту можуть бути різними, адже запальні явища в передміхуровій залозі можуть викликатися:
• венеричними або бактеріальними інфекціями;
• переохолодженням організму;
• постійними стресами, надмірними нервовими перенапруженнями, які можуть провокувати застійні явища в тканинах передміхурової залози і служити першопричиною подальшого розвитку простатиту;
• курінням, недоліком рухової активності, зловживанням спиртними напоями, хронічною втомою і ін.


Симптоми простатиту.
Захворювання передміхурової залози характеризується низкою симптомів, і чим швидше хворий зверне на них свою увагу, тим вища ймовірність успішного позбавлення від цього неприємного захворювання і можливо попередження розвитку хронічного простатиту.

 


Слід звернути особливу увагу, якщо з'являються:
• больові відчуття, що тягнуть в області мошонки / промежин;
• гострий біль внизу живота;
• труднощі або часті позиви до сечовипускання;
• проблеми з ерекцією;
• істотне скорочення тривалості статевого акту тощо.

 

Лікування простатиту в оздоровчому центрі «Здоровий рух»
При виявленні описаних симптомів слід негайно звернутися за кваліфікованою дієвою допомогою, адже позитивний результат лікування простатиту прямо залежить від грамотної своєчасної діагностики даного захворювання і підбору подальшої ефективної схеми лікування.
Медикаментозне лікування, на відміну від м'язової терапії, яка і буде запропонована в центрі «Здоровий рух» відповідно до спеціального комплексу вправ, підібраних індивідуально для саме Вашої причини виникнення простатиту, не зможе підвищити тонус м'язів тазового дна і черевної стінки. Адже тільки фізична активність зможе забезпечити посилення кровообігу в судинах органів тазового дна.
І саме такі регулярні вправи, спрямовані на активізацію резервних можливостей тіла, допомагають відновити здоровий стан організму і позбутися від проблеми простатиту без застосування фармацевтичних засобів і хірургії.